АЛЕКС-ПЛЮС

Підприємство «АЛЕКС-ПЛЮС» працює на ринку України з 1994 року і здійснює комплекс послуг пов'язаних із створенням та підтриманням безпеки на різних об'єктах.

Основними видами діяльності нашої компанії є: проектування, поставка обладнання, монтаж та технічне обслуговування систем пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння, оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі, охоронної та тривожної сигналізації, відеоспостереження та запису, контролю і санкціонування доступу у приміщення, домофонних та інших інженерних мереж. А також спостерігання за пожежною автоматикою та фізична охорона об'єктів.

Спеціалізуючись в основному на роботі з банківськими установами, наше підприємство має особливий підхід до обладнання об'єктів системами безпеки. Знаючи всі тонкощі та нюанси по необхідному захисту банківських приміщень, касових кабін, сховищ, депозитаріїв та їх сейфів, а також будучи в курсі нормативів та вимог Національного Банку України та Поліції Охорони, ми можемо обладнати банківську установу системами безпеки в найкоротший термін та згідно всіх вимог до цієї категорії об'єктів, будь це невелике відділення, філія чи центральний офіс банку. 

Скориставшись спеціальною пропозицією нашого підприємства для банківського сектору, наші клієнти отримують весь спектр послуг з урахуванням специфіки об'єктів і без необхідності роз'яснень та підганяння робіт під цю специфіку, що суттєво економить час, а інколи і нерви робітників служби безпеки банку. Також, маючи тривалий досвід роботи з банківськими структурами, знижується необхідність спеціальних перевірок наших співробітників на предмет допуску їх до роботи в умовах підвищенної відповідальності. 

Спеціальна пропозиція для банківського сектору містить в собі наступні пакети послуг: 
- безкоштовний виїзд спеціаліста на захищуваний об'єкт для дослідження, оцінки рівня захисту та формування технічного завдання;
- підготовка комерційної пропозиції та подання необхідних документів для участі в тендері в найкоротший термін;
- поетапне виконання робіт та контроль за станом виконаних етапів.
Услуги для бизнесаУслуги для частних лиц

Наші клієнти:

- ПАТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (на всій території України);
- ПАТ «БАНК ЮНІСОН» (на всій території України);
- ПАТ «ВТБ Банк» (на всій території України);
- ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" (на всій території України);
- АТ «Ощадбанк»;
- ПАТ «КРЕДОБАНК» (на всій території України);
- ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»;
- ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»;
- ДП «АНТОНОВ» (колишній Київський Авіаційний Завод «АВІАНТ»);
- Державна Судова Адміністрація України;
- ПАТ «ВіЕйБі Банк» («VAB») (на всій території України);
- ПАТ «ЕРСТЕ БАНК» (на всій території України);
- ПАТ «Український Професійний Банк» (на всій території України);
- ПАТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» (на всій території України);
- ПАТ «АБ «ЕКСПРЕС-БАНК»;
- ПАТ «КБ «ЕКСПОБАНК».
- КНУ імені Тараса Шевченка.

Підприємство «АЛЕКС-ПЛЮС» надає ліцензовані послуги щодо проектування, монтажу та технічного обслуговування систем протипожежної безпеки, інженерних мереж, а також охорони власності та громадян. Всі послуги, що здійснюються нашою компанією відповідають високим стандартам якості.