Прилад приймально-контрольний охоронний
Прилад приймально-контрольний охоронний
Модель: "ОРІОН-4Т.3.2" (+ клав.)
Наявність: На складі
Ціна 3,401 грн.
Кількість:  

Багатофункціональний пультовий прилад охоронної сигналізації, що підтримує роботу в каналах зв’язку GSM(CSD)/GSM(GPRS) на двох SIM-картах та Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передавання інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на визначені номери мобільних телефонів. 
 ППКО «Оріон-4Т.3.2» підтримує 4 зони сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об’єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення тощо.

Характеристики:

- 4 зонний;
- GPRS/CSD-формат GSM-каналу зв'язку; 
- виносна клавіатура з двоколірною індикацією;
- є можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів типу КРП "Оріон-РК"; 
- дві SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;
- затримка на вхід/вихід;
- вихід на сирену;
- виходи на ПЦС: 2 релейних, протокол "МОСТ", протокол "Селена";
- програмування з клавіатури або USB-програматора; 
- вбудований блок безперервного живлення БЗА під АКБ 7А/год.;
- пластиковий корпус.

Керування.

Продуманий алгоритм керування охоронною сигналізацією з використанням до 8 груп, до 16 кодів доступу та широкий набір ідентифікаторів доступу: клавіатури, ключі Touch memory, радіобрелоки типу "Оріон-РК", роблять щоденну експлуатацію системи простою та інтуїтивно зрозумілою.

Програмування.

Простота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу з клавіатури, за допомогою спеціального сервісного ПЗ «O-Loader» та віддалено - з ПЦС «Мост» в каналі GPRS.

Особливості.

Можливості ППКО «Оріон-4Т.3.2» не обмежуються охоронними функціями. ППКО «Оріон-4Т.3.2» підтримує параметричні шлейфи сигналізації для підключення, наприклад, пожежних сповіщувачів, функції керування автоматикою (електрозамки, освітлення, тощо) та контролю несення служби (КНС).