Прилад приймально-контрольний охоронний
Прилад приймально-контрольний охоронний
Модель: "ОРІОН-1ТК" (+ клав.)
Наявність: На складі
Ціна 2,253 грн.
Кількість:  

Компактний пультовий прилад охоронної сигналізації, що підтримує роботу в каналі GSM(CSD)/GSM(GPRS). Крім передавання інформації на пульт охоронного моніторингу, ППКО "Оріон-1ТК" забезпечує SMS-інформування на 2 визначених номери мобільних телефонів.

ППКО "Оріон-1ТК" підтримує дві повноцінні зони сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об’єктах: квартири, магазини, торгівельні місця тощо.

Характеристики:

- 2 зонний;
- CSD- та GPRS-формати GSM-каналу зв'язку;
- універсальний вихід для підключення сирени або електрозамку;
- два виносних індикатора стану зон; 
- є можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК" та мобільного телефона;
- встановлення під охорону та зняття з охорони виконується за допомогою ключів "Touch Memory " (до чотирьох ключів), з мобільного телефону користувача (до чотирьох номерів користувачів), а також з ПЦС; 
- вихід на ПЦС: протокол "МОСТ", протокол "Селена";
- програмування за допомогою SMS або USB-програматора,
- АКБ 1,2 А/год.;
- пластиковий корпус.

Керування.

Керування ППКО "Оріон-1ТК" здійснюється за допомогою ключів Touch memory (до 4 ключів), з мобільного телефону (до 4 номерів) або з ПЦС, що робить зручною щоденну експлуатацію системи.

Програмування.

Простота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу за допомогою спеціального сервісного ПЗ "O-Loader" або за допомогою SMS-повідомлень.

Особливості.

ППКО "Оріон-1ТК" має універсальний вихід типу "відкритий колектор" для підключення сирени або керування виконавчим пристроєм, наприклад, електрозамком.