Прилад приймально-контрольний охоронний
Прилад приймально-контрольний охоронний
Модель: "ОРІОН-4Т.3.2" mini
Наявність: На складі
Ціна 2,751 грн.
Кількість:  

Спеціалізований пультовий прилад охоронної сигналізації, що підтримує роботу в каналі GSM(CSD)/GSM(GPRS) на двох SIM-картах.
 
ППКО «Оріон-4Т.3.2 mini» розміщений у компактному пластиковому корпусі, що дозволяє розміщувати його безпосередньо у банкоматах та терміналах, реалізуючи при цьому надійну охоронну сигналізацію.
 
ППКО «Оріон-4Т.3.2 mini» підтримує 4 зони сигналізації, що дозволяє реалізувати типову охоронну сигналізацію банкомату, платіжного терміналу або іншого невеликого об’єкту, наприклад, квартири, магазину тощо.

Характеристики:

- 4 зони;
- 8 груп;
- 16 кодів доступу (ключів Touch Memory);
- GSM/GPRS;
- дві SIM-карти;
- протоколи "Мост" та "Селена";
- програмування за допомогою клавіатури або з ПК (з використанням USB-програматора); 
- 2 релейних виходи;
- вихід на сирену;
- вбудований блок безперервного живлення БЗА під АКБ 2,2 А/год.;
- компактний пластиковий корпус.

Керування.

Керування «Оріон-4Т.3.2 mini» здійснюється за допомогою ключів Touch Memory та, при необхідності, з клавіатури, при чому реалізована підтримка до 16 ключів (кодів доступу) та 8 груп шлейфів сигналізації.
 
Програмування.

Програмування приладу здійснюється за допомогою спеціального сервісного ПЗ «O-Loader», з клавіатури (не йде в комплекті поставки) та віддалено – з ПЦС «Мост» в каналі GPRS.
 
Особливості.

ППКО «Оріон-4Т.3.2 mini» також підтримує параметричні шлейфи сигналізації, до яких можуть бути підключенні, наприклад, теплові сповіщувачі, що доволі часто використовуються у охороні банкоматів. Крім окремого виходу для підключення сирени, «Оріон-4Т.3.2 mini» має два додаткових релейних виходи для керування виконавчими пристроями.