Прилад приймально-контрольний охоронний
Прилад приймально-контрольний охоронний
Модель: "ОРІОН-16Т.3.2" (+ клав.)
Наявність: На складі
Ціна 3,864 грн.
Кількість:  

Багатофункціональний пультовий прилад охоронної сигналізації, що підтримує роботу в каналах зв’язку GSM(CSD)/GSM(GPRS) на двох SIM-картах та Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передавання інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на визначені номери мобільних телефонів.
 
ППКО «Оріон-16Т.3.2» підтримує 16 зон сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих та середніх об’єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення тощо.

Характеристики:

- 16 зонний;
- GPRS/CSD-формат GSM-каналу зв'язку;
- до 3-х виносних клавіатур (в комплект поставки входить 1 клавіатура) з двоколірною індикацією;
- є можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК";
- дві SIM-карти (можливість підключення БПСЕ для реалізації Ethernet каналу);
- затримка на вхід/вихід;
- вихід на сирену, вбудована сирена;
- 2 виходи реле і можливість підключення модулю релейних ліній МРЛ-2.1; 
- виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Мост" (протокол МОСТ);
- програмування з клавіатури або USB-програматора; 
- вбудований блок безперервного живлення БЗА під АКБ 7А/год;
- пластиковий корпус.

Керування.

Продуманий алгоритм керування охоронною сигналізацією з використанням до 16 груп, до 32 кодів доступу та широкий набір ідентифікаторів доступу: клавіатури, ключі Touch memory, радіобрелоки типу "Оріон-РК", роблять щоденну експлуатацію системи простою та інтуїтивно зрозумілою.

Програмування.

Простота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу з клавіатури, за допомогою спеціального сервісного ПЗ «O-Loader» та віддалено - з ПЦС «Мост» в каналі GPRS.

Особливості.

Можливості ППКО «Оріон-16Т.3.2» не обмежуються охоронними функціями. ППКО «Оріон-16Т.3.2» підтримує параметричні шлейфи сигналізації для підключення, наприклад, пожежних сповіщувачів, функції керування автоматикою (електрозамки, освітлення, тощо) та контролю несення служби (КНС). Додатково до ППКО "Оріон-16Т.3.2" можливо підключити виносну індикаторну панель ВІП-16 та модуль релейних ліній МРЛ-2.1 для реалізації двох додаткових релейних виходів.