Прилад охоронний автономний
Прилад охоронний автономний
Модель: "ОРІОН-8ТМ.1" (+ клав.)
Наявність: На складі
Ціна 3,838 грн.
Кількість:  

Багатофункціональний прилад автономної охоронної сигналізації з підтримкою сучасних сервісів.
Даний прилад забезпечує інформування клієнтів на 6 номерів мобільних телефонів шляхом дзвінків з голосовими повідомленнями та шляхом відправлення SMS-повідомлень.
ППКО «Оріон-8ТМ.1» підтримує 8 зон сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію з функціями розумного будинку на середніх об’єктах: квартири, приватні будинки, дачі тощо.

Характеристики:

- 8 шлейфів сигналізації, тамперна зона, 4 групи, 9 кодів доступу; 
- 2 вбудованих релейних виходи для керування автоматикою; 
- підтримка параметричних шлейфів сигналізації для підключення, наприклад, пожежних сповіщувачів; 
- керування приладом може здійснюватися з виносної клавіатури, за допомогою ключів Touch Memory та радіокомплектів типу «Оріон-РК»; 
- можливість віддаленого керування та моніторингу з власного мобільного пристрою;
- підтримка Android-додатку «Control TM»;  
- відправка голосових повідомлень та SMS повідомлень на 6 номерів;
- програмування за допомогою клавіатури або з ПК (при використанні ПЗ «O-Loader» та USB-програматору); 
- вбудований блок безперервного живлення БЗА під АКБ 7А/год.;
- пластиковий корпус.

Керування.

Продуманий алгоритм керування охоронною сигналізацією з використанням до 8 груп, до 9 кодів доступу та широкий набір ідентифікаторів доступу: клавіатури, ключі Touch memory, радіобрелоки типу "Оріон-РК" та спеціалізований Android-додаток «Control TM», роблять щоденну експлуатацію системи простою та інтуїтивно зрозумілою.

Програмування.

Простота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу з клавіатури або за допомогою спеціального сервісного ПЗ "O-Loader".

Особливості.

Можливості "Оріон-8ТМ.1" не обмежуються охоронними функціями. Прилад підтримує параметричні шлейфи сигналізації для підключення, наприклад, пожежних сповіщувачів та функції керування автоматикою (електрозамки, освітлення, тощо).

Функціональні можливості приладу у поєднанні з можливістю моніторингу та керування системою з власного мобільного пристрою виводять автономну охоронну сигналізацію на якісно вищий, за надійністю та зручністю, рівень.